Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Jakou berete antikoncepci?Jakou berete antikoncepci?
Anonym
22.4.2010 v 21:35:13

Ahoj všem, chtěla bych se vás zeptat, jakou antikoncepci která berete a jak jste s ní spokojené a cena? a jakou máte po ní pravidelnou menstruaci? Ptám se proto, že už déle beru Azalii,brala jsem ji při kojení, to jsem menses nedostávala a ted uz ji beru 2 roky i když jsem prestala kojit.Ale začala jsem už dostávat menses a to dost nepravidelně,takže nemám tucha kdy se objeví,což te´d před létem mě štve a chci antikoncepci změnit.Nebo jestli nevíte o některé po které se nemensruuje.:) všem budu vděčná.
Radka K.

Stránky: [1]
Králíček4Králíček4
23.4.2010 v 17:17:46

Také jsem zkoušela injekční antikoncepci,ale mě nesedla.Krvácela jsem pořád a dost prudce,nárazově.Mělo se to časem upravit,ale po půl roce nebyla změna a tak jsme přešla na tablety.Sedli mě až druhé a to jsou Logest a stojí taky kolem 550kč.

Corina
23.4.2010 v 14:13:43

Já jsem nikdy žádnou HA nebrala, tak doufám, že už nikdy nebudu těhotná.
Mám k nim nedůvěru, možná je to důsledek z dob minulých, kdy nás strašili, že po antikoncepci rostou příliš chloupky :-)) co já vím…

slepenina
23.4.2010 v 13:05:25

Já dřív jsem měla klasickou antikoncepci a dostávala jsem to pravidelně, ale nejvíc mě vyhovovala ta injekční forma, nemuse¨la jsem na to myslet a jednou za tři měsíce jsem si došla na injekci také k sestřičce a platila jsem tehdy 200,-.
Pan doktor mě informoval, že někomu to sedne a buď to nemá nebo pravidelně ä někdo vůbec ne a já měla to štěstí, že jsem to neměla a to mě vyhovovalo nejvíc. Dcera si nechala předepsat tu náplast a také byla spokojená.

Anonym
23.4.2010 v 9:23:45

Tak já beru antikoncepci Depo-provera, je to injekčí formou, aplikuje se jednou za tři měsíce (odpadá tím starost s každodenním braní pilulek), vůbec nemenstruuji, vyhovuje mi. Jenom musíš počítat s tím, že když ji vysadíš, tak až rok trvá (někdy déle) než se obnoví cyklus. Takže pro ty co brzo plánují miminko to moc není. Osobně jsem vysadila a za tři čtvrtě roku otěhotněla. A cena – bylo to za injekci cca 110,– a teď to zvedli na cca 300,–. Chodím si jenom pro recept a sestřička píchne injekci v sesterně – takže časově náročné to není a na kontrolu za doktorkou jednou za rok – a to bych stejně šla. Takže u mne spokojenost. E.

Kotulenka
23.4.2010 v 8:26:41

Já beru Sunyu, dlouho jsem brala Triquilar a ten mi max.seděl, ale gynekolog mi řekl, že musím přejít na nějaký jiný šetrnější typ pilulek a napsal mi Sunyu, moc mi to nesedí, on sám mi tvrdil, že se to spraví časem.Stojí to 500 na 3měs.Když už jste to nakously, připadá mi, že se mi po té Sunyi změnila postava, gynekolog mi několikrát říkal, že to je zažitá představa, že se po antikoncepci připírá a že za to žádné pilulky nemůžou.

Je mi 25 a jsem na MD, máme s manželem tři děti, tři kluky :-). Ten prostřední má ADHD, dost se s tím rveme, každý nám říká, že se s tím musíme smířit, bla bla, ale jak s tím žít nám nikdo známý neporadí..

Anonym
23.4.2010 v 7:40:17

Mám Mercilon, který jsem brala už před těhotenstvím. Beru to x roků, zatím jsem neměla problém. Balení 3×21 mě vyjde na zhruba 550,-. Menzes se dostaví vždy 3 den po dobrání.

j.sedmikraskaj.sedmikraska
23.4.2010 v 7:12:27

Já jsem brala v době kojení Cerazette. Když jsem malého odstavila, tak se mi nějak zbláznila menstruace. Asi 14 dní po tom, co se docela stratilo mléko, mi začala strašně moc silná menstruace, kdy byla krev jasně červená. Menstruovala jsem týden. Za tři dny začala menstruace znovu, tentokrát trochu tmavší a trvala zase celý týden. Dva dny jsem měla klid a pak jsem začala zase krámovat. Šla jsem na gyndu a doktor mi předepsal prášky na upravení krvácení mimo menstruační cyklus Norethisteron ZENTIVA. Beru 3x denně 1. A konečně jsem přestala krámovat. Až je doberu, tak mám počkat na první den menstruace a začít brát Mersilon, který jsem brala ještě před těhotenstvím. No, snad už to bude dobré. Bylo to teda děsné pořád jenom téct a téct!

A cenou bývají moje antikoncepce obdobného ražení. Jak Novinnete, Mersilon i Cerazette stály tak kolem 600-700 Kč balení na 3 měsíce.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist