Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Z mého životaZ mého života
TaHadTaHad
22.3.2010 v 7:38:52

Nemám moc času sem chodit, jen občas něco přečtu, abych byla v obraze, tak si říkám, že určitě některé z vás zavzpomínají jak se asi máme. Pro neinformované: o vánocích jsem vyprovodila pána, který nás jen využíval a místo lásky přibývalo starostí. Na konci ledna jsem poznala moc milého človíčka, zamilovala jsem se a určitě se budete divit, už u nás bydlí. Všechno klape, řekla bych, že to prospělo i klukům. Musím se přiznat, že se poprvé v životě cítím jako rovnocenný partner…. dokonce jako obdivovaná, opečovávaná a rozmazlovaná…. najednou ze mě spadly všechny starosti, konečně nejsem na všechno sama – nikdy jsem ten pocit nezažila, vždycky leželo všechno na mě. Opravdu věřím, že jsem našla toho pravého, máme toho hodně společného. Sice se vznáším, ale pád nečekám. Vím, že je brzy, jsme na začátku, ale tentokrát věřím, že už sem žádné šedivky (pokud se to bude týkat našeho vztahu) vkládat nebudu.
Jinak můj starší syn bude zanedlouho maturovat, mám trochu obavy, protože se učení moc nevěnoval – teď už maká. Má plnou hlavu auta, sice z toho nemám moc radost, ale koupil si za pojistku, co jsem mu spořila od narození starou káru. Utratil úplně všechno, ale nedal si říct, neposlouchal rady, tak doufám, že si nenabije nos. A možná ho to donutí zajímat se víc o budoucí zaměstnání – teď o práci nechce ani slyšet, myslí, že na to moc pospíchám. Radím, aby se už poptával, ale nejspíš na všechno musí přijít sám. Mladší syn se učí tak, aby splnil podmínky stipendia a zatím se daří – bude mít vstup do života po vyučení snažší, pokud si to nepokazí.
Takže když to shrnu: jsem šťastná a budoucnost vidím o moc růžověji.

Stránky: [1]
marika81
22.3.2010 v 21:02:59

Tahad……..potěšila jsi mě….moc amoc ti to přeji, zasloužíš si být na obláčku, takže drž se ho zuby nehty, aby jsi nespadla……..a kluky máš teda moc šikovné, skvěle si s něma vedeš:)))))

LienLien
22.3.2010 v 21:00:05

Tahad, co ti říct, cítím se stejně a také poprvé, konečně někdo, o koho se můžu opřít a vím, že neupadnu. Přeju ti aby to vydrželo a sobě taky. Myslím, že už jsem si užily obě dvě dost a je načase zažívat změnu.

HANINA25
22.3.2010 v 20:38:50

No za tyto zprávy Ti budiš odpuštěno,že nás zanedbáváš:)
Však bylo na čase,aby se Ti život obrátil na ruby.
Koukám,že asi všichni dítka sotva z nich opadá peří,už se vydí za volantem:) Neboj,já už se taky nebojím,ikdyž ještě trošičku mám žaludek na vodě,když Hanča jezdí:) A to je holka,kluci jsou v řízení po technické stránce a rychlo řešení situací na silnicích jistější.A když si to koupil za svý,bude opatrný,protože zná cenu co to stálo a ví,že když se nedej bože něco semele,nebude kde brát.
S tou prací neboj,auto bude dobrá motivace,když bude chtít jezdit:)
Je fajn,že tobě je fajn.Opatruj se a brzo dojdi.

PadméPadmé
22.3.2010 v 17:44:24

TaHad, díííky moc za krásnou růžofku potěšinku.:-)
To se tak krááásně čte. Je to nádhera.:-)

Holčinko zlatá, také si myslím, že už bys to zlé měla mít “vybráno“ (a za sebou) a všechno pěkné před sebou…

Takže ti přeji hodně hodně štěstí, jen tak dál a zase napiš.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

berulinka1
22.3.2010 v 8:24:11

i já se připojuju ke gratulaci,i když se neznáme,ale vždy potěší taková zpráva:)..je krásný se vznášet,být zamilovaná a nemyslet hned na pád,to by nemělo ani cenu se zamilovávat..takže tfuj,tfuj,tfuj,hodně štěstíčka v novém životě a ať jste spolu co nejdýl:))

zuzina
22.3.2010 v 8:17:48

Ahoj TaHad,moc tě zdravím a jsem opravdu ráda,že jsi se nám ozvala.Hlavně při diskusi o nezvěstných jsem si říkala kde se asi touláš a hle ona si plave na růžovém obláčku:-)))tak ti držím palečky a ť je to pořád pěkné a ty jsi na něm doplula až až do přístavu jistoty a spokojenosti:-)mám z vás všech zamilovaných radost holky:-)

…láska na celý život :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist