Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Začít znovuZačít znovu
Malenka
21.3.2010 v 10:02:10

Ahojky všem,tak jsem došla k závěru že si musím tak trochu po dlouhé době vypovídat.Nějak na to nemám čas.Hned na úvod musím říct že jsem si našla jednu báječnou kamarádku se kterou trávím spoustu času a jsme jak ségry.Mojí skutečnou rodinu už jsem vzdala,nestýkám se s ní a nechci je znát.Už všechny ty podrazy stačily a já se dostala na samotné dno,odkud se snažím odrazit a zase se dostat na nějakou úroveň.S přítelem nám to teď klape,sice se nadělal spostu pitomin,ale už dostal rozum a zmužněl a bere vše vážně,jen malá ho pořád bere jako kamaráda a nehodlá ho respektovat jako vyšší autoritu,ale to se asi taky časem srovná.Neměli jsme teď práci,tak jsme si přes zimu našli aspoň brigádu.Neustále se ještě soudím o náš dům,takže to také ještě není vyřešené,snažím se ho prodat,aby se srovnal ten dluh co na něm tatík udělal a snad nám zbyde ještě nějaká pěkná částka,aby jsme si koupily něco vlastního.Jedinný štěstí že mě “strejda“ celou dobu pomáhá a já si to teď u něj odpracuju,jen co začne sezóna,na práci se moc těším,o malou bude postaráno,už to mám s kamarádkou dohodnuté a budem jí mít ve “střídavé péči“ :-))
Ve škole se jí daří,má zatím samé jedničky,jen pár dvojek.Chudák si teď dva měsíce odmarodila,ale vše dohnala a ještě je šťastná,protože dostala vlastního pejska.Byla to náhoda,kamarádka se o něm dověděla a hned začala zjišťovat co a jak a druhý den byl u nás.Nikdo jí nechtěl,ačkoliv je to papírový psík na čemž nám tedy vůbec nezáleží,ale měl bohužel ve 3týdnech poraněnou pacinku a už jí špatně narostla,takže víceméně hopsá po třech,ale je to roztomilý malý lumpík,který malé vyhnal veškeré noční můry,které jí dřív trápily.Už po dvou dnech si jejich pokojíček určila za pevnost a já se musím hlásit už ve dveřích jinak vrčí a štěká na vše.
Teď jen doufám že se vše konečně vydaří a budem moct začít znovu od nuly a že se konečně postavíme tak trochu na vlastní nohy a nebudem závislý na pomoci ostatních.Já sice strejdu obdivuju,jak nám pomáhá,ale je mě to i nepříjemný,připadám si trošku jak příživník,takže šup do práce,začíná sezóna a snad to bude všechno lepší než předchozí rok.

Stránky: [1]
slepenina
21.3.2010 v 14:04:19

Také velké přání, aby vše bylo v pořádku a na rodinu prostě asi člověk musí zapomenout a bohužel ani já nemá nejlepší vztah s matkou a sestrou, pořád by mě nějak využívaly a už mi došla trpělivost a servítky si neberu, oni si je také vůči mě a už mé rodině nebrali a už vůbec ne nějaký ohled na soukromí.

bamiskabamiska
21.3.2010 v 14:03:09

držím palečky at to stále pokračuje v tak pohodovém nádechu jak tu píšeš a at vám žádné mráčky život nekříží a kdyby náhodou ano ,tak at je společně hned zaženete…holky psaly rodinu si nevybereš, ale je fajn že jsi śi to v sobě už vyřešila anetrápíš se tím, i když není to nejjednodušší….

PadméPadmé
21.3.2010 v 13:58:18

Malenko, koukám, že máš taky pěkně “naložíno“, ono to s tou rodinou někdy holt nejde, přátelé si člověk vybírá sám, rodinu si nevybereš. Je dobře, že máš kamarádku, se kterou si rozumíte a pomáháte si.
Určitě je dobré mít své vlastní bydlení a postavit se na vlastní nohy. Přeji, ať vám to vyjde.:-)

A hlavně: ať vám to doma klape, jste zdraví a spokojení.:-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

HANINA25
21.3.2010 v 11:35:15

ahoj Malenko,taky žádný med v žití co.
Ale jak píšeš, bude už dobře.
Já se taky nestýkán s rodinou.Někdy to zabolí,ale mám už svůj život a taky fajn chlapa /teda někdy na uškrcení,však to k vzájemnému žití patří:)/a pár kamarádek,kteří mě podržely když bylo nejhůř.
Že malá toho Tvýho zatím nebere,nesmutni ono se to poddá.
Já v předešlém vztahu měla přítele a taky mi ho děti moc nebrali.Jenže byli to puberťáci,kteří si mysleli,že svět se točí kvůli nim.Nakonec si zvykli a toho mýho součastnýho berou.Řekla bych,že si i rozumí.Jenže jsou už dospělí,takže je to už o něčem jiném.Chce to jen trpělivost a do ničeho moc netlačit.Víš jak to myslím?
Je fajn,že budeš mít práci,malá je v pořádku a kdyby strýček nechtěl Vám pomoct,nedělal by to.Však za pár měsíců bude líp.
Tak ať Ti vše vychází a bude-li čas ozvy se.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist