Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Jsem zamilovanáJsem zamilovaná
LienLien
19.3.2010 v 20:25:25

Protože ne všechny navštěvují plkárnu, tak píšu zprávičku, aby se o mě vědělo. Jsem zamilovaná, podrobnosti zkopíruji z plkárny.

Jinak novinky ze života. Byla jsem o víkendu u mého nového přítele. Má tedy nově opravený dům, ale holky, ta chlapská péče o domácnost je tam fakt vidět, takže práce jak na kostele, když to budu chtít uklidit je to tak na měsíc intenzivní dřiny, ale pak to bude super. Jinak přišla nabídka k nastěhování a dostala jsem klíče. Včera mi přivezl počítač a jelikož jsme u toho seděli dlouho, jak pořád dokola nabíhal, tak mi řekl, že koupí nový, jen neví jestli noťas nebo normální a že si udělá připojení na internet, nebo mi ho dá sem když k němu nebudu chtít. Naštěstí je s ním docela domluva, takže by mu ani nevadilo, kdybych si nějaký čas držela tenhle byt a až by jsme si byli jistí, že spolu můžeme fungovat, teprve bych ho pustila nebo bych se vrátila kdyby to nešlo. Je to sice finančně úplně přiblblé, ale už jsem se spálila tolik, že jen tak někam odejít a nemyslet na zadní vrátka mám opravdu strach. No trávíme spolu už každý den, když nejsem já u něj, tak je on tady a nemůžeme se nabažit, v noci nespíme :-))), nikdy jsem si nemyslela, že to může být i pěkné. Takže jsem úplně mocmocmocmocmocmocmoc zamilovaná a šťastná. Malá si zvykla rychle, ráno se po něm válí a řehtá se, takže to je taky fajn. Manžel se ozval, že jí chce vidět v neděli, tak jsem zvědavá, už je to snad dva měsíce, uvidím jestli přijede. Jinak má na statku kozy, kočky, slepice, obr. psa, holuby, včely a já nevím co ještě a je to skvělé nebýt zavřená v bytě a na léto se už těším jak malá holčička. Začínám nabírat, protože mě zásobuje jídlem a mně je líto to vyhazovat, takže se cpu už jak Marika skoro. :-))

Jinak se tu teď moc nevyskytuji, jelikož můj počítač je v posledním tažení, ale je to dočasné. Všechny zdravím a doufám, že jste v pohodě. Za reakce v plkárně děkuji, moc jste mě potěšily.

Stránky: [1] 2 3 4 5
Pamina
1.5.2010 v 20:35:32

:-)

Anonym
21.4.2010 v 11:25:22

Lien!Hlavně,aby Tě měl rád ! Karla

HANINA25
23.3.2010 v 12:20:27

Nono…
Máš pravdu Lin,ale začít tak bleskově projíždět celý vztah v začátku už i s koncem / budu sama?/,takový úvahy spláchni a užívej:)
To víš,že budou mráčky,ale záleží na Tobě a Kováříčkovi jak to zvládnete.A díky tomu,že od začátku jste skoro pořád spolu,tím v začátku se sehrajete a problémy v zamilovanosti se řeší o moc lépe než dýl.No a tím už budete vědět co a jak můžete čekat od sebe.
To sem zas chytrá,že?:))))

LienLien
23.3.2010 v 11:37:36

Ctiradko, jsem realista, máš pravdu, ale doufám, že i po opadnutí růžových brýlí nenastane to co už bylo, ale že to bude v horším případě životaschopné, v tom lepším i tak dost pěkné. No a když ani jedno, hůř než že budu zase sama nebude. Vlastně není co ztratit, můžu jen získat.

Danielo děkuju, ani jsem si neuvědomila, co volám. :-)

Danniella
23.3.2010 v 9:20:36

Lien, taky se připojuji k zástupu gratulantů. Hlavně ti přeju, aby to nebylo jen to “jsem zamilovaná“, ale aby po té první fázi přišla fáze “miluji“.
S tím voláním do lesa máš pravdu, jenže bývá to oboustranné, takže asi bylo vyslyšeno to tvé volání i teď. Tak si to užívejte. Pokud manžel nekomunikuje, přeju to i malé, přecejen je dobré, když má i dítě nablízku nějakého pozorného chlapa.

ctiradkactiradka
23.3.2010 v 9:08:17

LIen, taky gratupuju, vypadá to zatím jako z pohádky…. štěstí, radost, láska, napětí…. do toho domek, zvířátka, kovárna…. Přeju Ti to…. Ale taky jsem dost realista (ty myslím taky), tak víš, že růžové to nebude pořád, přijde realita…. nejlépe být na ni připravená….

A to, že vychází s dcerkou, to je nejlepší paráda.. NE každý chlap to zvládne…..

marika81
22.3.2010 v 21:05:18

Kovář je super…….takže kovář:))))

HANINA25
22.3.2010 v 20:56:58

No dobrýýýý:)
Já nevím,já bych to bývalému asi / určitě/ neříkala.Co je mu do toho s kým žiješ? Vždyť jemu to může být ukradený jestli s Petrem nebo Kovářem.
Já vím,ty bys chtěla začít, jak se říká s čistým stolem.Ale proč bys mu to měla říkat,dle všeho když se ani neozývá nemá zájem ani o malou / na jednu stranu dobrý,nebude dělat naschváli/tak co?

LienLien
22.3.2010 v 20:40:41

Hani, nevím jakou, nahoď ty, taky mě kachna připadá hanlivé. :( Ex neví, když nemluví, není nějak příležitost mu to říci, ale chtěla bych, aby už to věděl, přeci jen je to nepříjemné, jen psát SMS mi přijde hloupé a jinak nekomunikuje tak nevím jak.

Jo už vím, má kovárnu, tak co kovář???

HANINA25
22.3.2010 v 20:23:04

To je dobře,že se na všech rodinných frontách dělá klid:)
Máš pravdu,když to chlap s ženskou umí stane se i zázrak a ženská když ví a má se o koho opřít dokáže hory přenášet.
Tak pěstujte to semínko lásky,ať z toho vyroste pořádný pevný strom a kvete na něm jen samé štěstí.

A co ex? Jak to vzal,že jsi s ním? Promiň,nadhoď mu jinou přezdívku.Mě ten Kachna opravdu do tý klávesnice nejde,mám pocit,že ho urážím a k tomu co o něm naznačuješ tuplem,že si to nezaslouží…

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist