Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Vyrazila jsem do městaVyrazila jsem do města
wolfikwolfik
16.3.2010 v 8:42:08

Ahoj všem,
musím se podělit o svůj včerejší zážitek.
Bydlíme mimo město, do centra to mám asi 20 minut MHD. Ve 13:45 jsem měla být u dr. Manžel kvůli tomu musel přijet dřív z práce, aby se postaral o děti. MHD mi jelo ve 13:10, v pohodě jsem všechno doma zařídila, manžel přijel, a já vyrazila.
Cesta na zastávku mi trvá rychlou chůzí 10 min. Už jsem stála na zastávce, každou chvilku měl jet trolej. Stála jsem přímo v zastávce.
Snad se mi podaří popsat situaci tak, aby to bylo pochopeno. Zastávka stojí naproti areálu fabriky. Do areálu chtělo odbočit auto, zastavilo přímo u zastávky. Od auta mě dělil pruh vyhrazený pro MHD. Jelikož z protější strany jela auta, to auto, co chtělo odbočit, muselo čekat. Za ním zastavilo dalších asi 5 aut, nikdo se nepokoušel ho objet z prava, protože v pruhu pro MHD byla obrovská kaluž. K mojí smůle zrovna v místě, kde jsem stála já. Bohužel se našel hulvát, který onu kolonu aut projel pěkně zprava a přímo do té kaluže! Následky si dokážete představit…
Stála jsem v zastávce, mokrá od hlavy k patě, nahozená v obličeji :-(. Bunda mokrá, kalhoty durch. Ještě štěstí, že jsem měla čepici, jinak bych měla mokré i vlasy a to by bylo úplně v háji :-(. K mojí smůle, než jsem se stačila vzpamatovat, auto bylo pryč. S dovolení, píšu prase!!!, ani nezpomalil, neotočil se, nezastavil, nejel zrovna pomalu, takže než jsem se vzpamatovala ze šoku, už bylo auto pryč a SPZ samozřejmě nevím :-(. Na zastávce stála ještě jedna paní, o kus dál, takže ta vyvázla bez újmy. SPZ ale taky nepostřehla :-(.
Takže mně nezbylo nic jiného, než se otočit a klusat domů. Samozřejmě trolejbus mi ujel, takže jsem rychle volala k dr., co se mi přihodilo a jestli můžu přijet o půl hodiny později, naštěstí u nás jezdí MHD každou chvilku. U dr. byli vstřícní, takže jsem doběhla domů, bleskově přehodila oděv a zase klusala zpátky na zastávku. Jasně, že obě děti měly záchvat, že jsem se objevila doma a zase pádím pryč :-(.
Tohle se mi teda ještě nestalo :-(. A to jsem si tak libovala, jak to pěkně všechno stíhám, jakou mám super časovou rezervu a kolik toho ve městě stihnu, když budu bez dítek. A výsledek byl přesně opačný. Stihla jsem akorát doktora a všechny ostatní plány se rozplynuly jako pára nad hrncem :-(.
Hulvát jeden! Já někoho takhle nahodit, tak zastavím, omluvím se a aspoň ve vší slušnosti nabídnu odvoz. Hlavně když je venku taková zima. Že to viděl, to je 100 %, od auta vystříkla z kaluže dobře metrová vlna, možná i větší. Jenom slepý by si toho nevšiml. Takže lidská bezohlednost nezná mezí :-(.
Aspoň mám ponaučení pro příště. Musím být pozornější. Na druhou stranu si říkám, že jsem měla kliku, že nahodil jenom mě. Když si představím, že bych s sebou měla Páťu a Verunku v kočárku, a oba byli mokří jako já, to by asi byl jiný mazec.

Stránky: [1] 2
ZavaZava
16.3.2010 v 23:43:45

No teda!! Já nevím,asi jsem ve svém dlouhém životě měla podobný zážitek, bo se zásadně nestavím tam, kde je kaluž, kterou by mohl bezohledný řidič přemístit na mé oblečení. Samo, když jdu, moc se to ovlivnit nedá, ale při čekání ano. Tím řidiče neomlouvám. Jsou taková hovada. Dnes mi přišel od kamarádky hnusný klip se dvěma řídícími hovady. Přes přechod šel chodec. Ani si nepřejte vědět, jak to končilo. Jen doufám,že to bylo zinscenované!
Hovadům a prasatům zmar!

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

marika81
16.3.2010 v 23:35:36

Wolfíku, omlouvám se, ale musela jsem se usmívat u čtení, úpně jsem tě viděla, jak tam stojíš, tečou z tebe cákance……byla bych zlostí bez sebe, ještě, že bydlíš kousek od zastávky a mohla jsi se jít převléct…….nepamamtuji si, že by se mi něco takového stalo, ale asi jsem vždy narazila na slušné řidiče, kteří zpomalili:))))
Jinak kdyby mě někdo takhle ohodil, tak zadní část auta by schytala všchny dobytky od krav až po voly:((((

PadméPadmé
16.3.2010 v 20:25:36

Wolfiku, to je nepříjemný. Sama to taky znám, ne takhle hrozně jako Ty, ale už se mi taky stalo, že jsem dostala nálož z kaluže a měla zmáčené kalhoty.
Pravda – vyplynulo mi z toho ponaučení – jako řidič jezdím kolem chodců pomalu a když vidím velkou louži, brzdím a zastavuju úplně.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

HANINA25
16.3.2010 v 20:13:33

No to je síla…
Proklít ho a říkat si :boží mlýny melou a na každý prase se voda vaří.
No hlavně,že jsi doktora stihla.
Promiň,já vůbec neměla čas se ozvat.Z makléřem byli dohady a nevědělo se zda budem muset do banky.Takže sem “vyfasovala domácí vězení“.

Piškotka
16.3.2010 v 13:10:46

Wolfiku, stalo se mi to samé, naštěstí jsem nebyla mokrá durch, ale jen ty kalhoty. Já bych takovým prasatům ustřelila hlavu a to ani trošku nepřeháním, toto mě nadzvedává ze židle. V tu chvíli jsem taky “nepřející“ a kleju jak vzteklá!

Paťka
16.3.2010 v 11:18:36

wolfíku.
Je jich bohužel hodně takovích volů za volantem.Mě se sice příhoda s kaluží nestala,ale málem jsme se s dětmi vybourali kvůli takovému bezohlednému blbci.No a to si ještě dovolil šermovat rukama.Takovejm bych,ani řidičák nedala.Příště radši stůj jinde.

Králíček4Králíček4
16.3.2010 v 10:44:26

Wolfíku,tak mě se stalo jednou něco podobného.Jela jsem s dětmi k zubaři a jak jsem vystoupila s tramvaje na ostrůvek,tak projelo auto a byly jsme od hlavy až k patě od vody a bláta.Zubařka na nás koukala odkud jsme vylezli a číslo auta jsem si taky nestihla přečíst.A pak nás ještě čekala špinavé cesta domů.No každý řidič bohužel nemá tolik soudnosti,aby zastavil a pomohl.

nuninka
16.3.2010 v 10:38:30

wolfíku, tak moc dobře vím jak ti je:-)) Mě se to včera stalo taky. Šli jsme s malým na autobus, honem vyzvednout dceru ze školy a stihnout na autobus do města.
Jenomže jelo ….. a dopadla jsem tak jako ty. Jenom bych řekla, že jsem na tom byla lépe. Měla jsem mokré jenom kalhoty. Převléct jsem se nemohla, protože by nám ujel autobus. Další jede až za hodinu a půl a pak by se nestíhal balet.
Hodinu chodit po městě, než začne balet a pak další hodinu než balet skončí. Byla mi zima, ale byla jsem ráda, že malý byl suchý a čistý.
Jsou to naprosto bezohlední řidiči, kteří jedou jako prasata. Ujedou a určitě se ještě smějí co se jim povedlo udělat.

berulinka1
16.3.2010 v 9:55:51

wolfiku,tak přesně tohle se nám stalo loni v zimě..malá dostala vysoký teploty,naložila jsem jí do kočárku a hurá k doktorce..sotva jsme vyjely za roh domu,rázem projelo“prase“ a výsledek??..ohodil celej kočárek,malou,ta měla břečku s blátem a já nevím co všechno za humus na obličeji,mokrý oblečení,no prostě hnus..já na něj začala ukazovat,zda je blbej nebo co,že ohodí malý dítě a ujede!!!..viděla jsem,jak kouká do zrcátka,ale žádnej zájem..ostatní řidiči přibržďovali a koukali,co se stalo,ale onen milostpán ne..a to víš,že jsem řádila jak černá ruka..malá z toho měla šok,protože to nečekala,tak brečela na celý kolo..mě ohodil jen trochu nohavice a bundu ze strany,ale malá teda vypadala děs a hrůza..prostě bezohlední,arogantní “prasata“ po silnicích jezdí..bohužel:((..tak si vždycky říkám,že jim přeju to samý..aby někdo ohodil jejich dítě,nebo je samotný,aby věděli,jaký to je.

bamiskabamiska
16.3.2010 v 8:58:56

wolfíku, já vím že jsi z toho nebyla nadšená a zkomlikovalo ti tu situaci, ale promin já se tu celou dobu culím při té představě…když nic jiného tak máš historku k vyprávění na pobavení…snad mě neukamenuješ….no a k řidičovi, holt patří do té kategorie kterou jsi už pojmenovala prase a nic si na něm nevezmeš…….příště stát dál od kaluží a já si myslím že si na to sama budu díky tvojí zkušenosti dávat pozor

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist