Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Dlouhodobé diskuze » Maminkou v každém věkuMaminkou v každém věku
PetraPetra
15.3.2010 v 10:58:54

Na úvod bych chtěla tlumočit, co napsala mamia v jiné diskuzi a co bylo popudem k založení této diskuze:
Docela by mne zajímalo, jestli sem na VD chodí také nějaké „starší“ maminy které, jako třeba já v pětapadesáti musí řešit počínající puberťácké nápady a úlety svého ne vnuka, ale syna. Přiznám se, že někdy je to nad mé síly a hlavně nervy. Ale vždycky, když mne to přejde, musím se tomu smát a tím víc si uvědomím, jak jsem šťastná, že ho mám. Možná by to byl námět na novou rubriku.

Tím vás nechci separovat bokem od ostatních, spíš vytvořit jakýsi prostor pro setkávání, kde si budete moci vyměňovat své zkušenosti, dojmy, pocity. Určitě vás ale rády uvidíme i v ostatních diskuzích.

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »
MatušenkaMatušenka
20.3.2010 v 21:27:27

Docela mě překvapilo co je tu starších maminek.Taky se hlásím do klubu.Momentálně procházíme se starším klukem pubertou a za deset let mě to čeká znovu.Ale jsem moc ráda že máme malého.Připadám si mladší a je to úplně něco jinného než ve dvaceti.Takže maminkou v každém věku proč né.

slepenina
20.3.2010 v 16:30:41

Když jsem čekala druhé dítě tak matka mi řekla, že jsem blázen, že budu mít dvojčata, protože u nás v rodině jsou, ale dvojvaječný. Když jsem čekala poslední tak pro změnu zas, že vidí jak naše manželství funguje a potom čert se v tom vyznej. Určitě bych si nenechala od matky do toho mluvit a pokud se na to cítíš tak proč ne. Ono je to vše tak trochu jinak, naši rodiče byli zvyklý být z více dětí a oni jich měli míň a nyní se to zas vrací v rodině víc dětí.

Králíček4Králíček4
20.3.2010 v 15:06:43

Bamisko,to když jsem já řekla své mamce,že čekáme mimino,tak si docela veřejně klepala na hlavu.Teď je ráda,že ho máme,ale hlídat nechce bylo by to na ní už moc.Ale jsem zvyklá mít děti bez hlídací babičky.Dřív nehlídali,protože chodily do práce.Teď když jsou v důchodu,tak zase chodí do práce a ještě si na hlídání netroufá.Tak jsem si do toho kecat nenechala.

bamiskabamiska
20.3.2010 v 9:26:31

bedulinko to by jsi nás musela ale vzít na byt, protože to by jsme se sem asi neposkládali….no holt mateřskej cit zapůsobil a představa že je to naposled je taková smutná kdyby to šlo natáhnout to miminkovské období bylo by to krásné…no a kdyby k tomu došlo tak si myslím že vrána nedoletí, ty maj asi u nás zákaz či co :-)) jsme nějak simpatičtí čápům

berulinka1
19.3.2010 v 20:10:55

:)) bamisko,že by jste se ještě rozvětvili??..a to by mohla přiletět vrána viď??:))a nebo oboje??:))

Anonym
19.3.2010 v 19:51:02

no já bych do dalšího klidně ještě šla ale o mamku se málem pokoušel infarkt když jsem ji to včera říkala :-))

bamiska

Ájík
19.3.2010 v 19:27:07

Hmmm :)) Já začala ve 22 letech – první dítko, poslední se nám narodil v mých necelých 33 letech – ale upřímně, už bych se na dalšího špuntíka moc necítila. Navíc jsem taky dítko starších rodičů – když jsem se narodila, bylo jim oběma 40, což tehdy bylo dost. Jsou fajn, ale v některých oblastech ta věková “propast“ byla znát přece jen víc….
Na druhou starnu je fakt, že dítko maminu většinou omladí a “zrevitalizuje“ :))

bamiskabamiska
19.3.2010 v 18:19:38

bývalý manžel u porodu nebyl ani jsem nechtěla nějak jsem ho u toho nechtěla do porodnice chodil, no a ted s Honzíkem současný manžel byl, chtěl sám což si myslím je nejdůležitější no a pro mě to bylo nádherné, byl mi podporou psychickou a když mi pak na sále vlepil pusu a poděkoval za Honzíka tak mi srdíčko zaplesalo, no a když nám řekli co s Honzíkem je tak jsem ráda že jsem na to nebyla sama….tvrdí, že by klidně šel znovu že se mu to líbilo

Králíček4Králíček4
19.3.2010 v 17:54:15

To já předpokládala sama,že nepůjde.A sám mě vyrazil dech,nechtěl se toho vzdát.V porodnici byl na návštěvě pouze jednou,protože měl neschopenku a pak až pro nás přijel.

slepenina
19.3.2010 v 15:33:30

Já ho také ani nenutila a ani se spíš nezeptala, on by stejně nešel a tak jsem se takovému tématu spíš vyhla.

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist