Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Pan Božský :-)Pan Božský :-)
JovankaJovanka
13.3.2010 v 19:36:02

Ahoj děvčátka, právě jsem četla zajímavý článek, viz http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/194563-kazda-zena-ma-sveho-pana-bozskeho.html
Chci se zeptat, máte taky toho svého Pana Božského? :-)

Stránky: [1] 2
JovankaJovanka
15.3.2010 v 23:24:06

Berulinko, není všem dnům konec!!! :-)
Anonymní L., těžko říct, když má dítě….
Sedmikrásko, to je hezké :-)
Ají, Tys to hezky napsala. Ale tak to je, Božský je někdo vysněný, někdo, s kým člověk zažil jen to krásné, kdo ho někam posunul, a ne ten, po kom sbírá špinavé ponožky po bytě (pánové prominou) :-)
Marcelko, možná Ajík odpověděla i na Tvoji poznámku (?)
Matildo, obě víme, o čem je řeč, co? :-)) A ta vůně košile, to je ze všeho nejméně zapomenutelné, viď?
Mari, třeba to tak má být :-) Tak ať to vydrží!

marika81
15.3.2010 v 16:41:02

Nechtěla jsem reagovat, ale zkusím to……pan “božský“ je můj manžel, i když má chyb, jak máku, je jediný a snad i zůstane v mém srdci nadosmrti:))))
Prostě už si bez něj život nedovedu představit, jsme jedna duše:)))

I když přemýšlím o dřívějších, vůbec bych je nenazývala “božskými“, milovala jsem je, ale nenaplňovali mě tím, co mám teď….prostě nikdo z nich ve mě nezanechal stopu, která by naznačovala, že by byl někdo z nich “božský a nezapomenutelný:)))

babofka
15.3.2010 v 13:03:44

Jovanko, já ti nevím, ale pro mě byl většinou Božský ten, se kterým jsem momentálně chodila/žila. Takže s jedním Božským (opět) žiju už pár let :-) Nicméně když dnes ty bývalé “Božské“ potkám dnes, rozhodně mi jako “Božští“ už nepřijdou. Ba ani při pouhé vzpomínce… :-) Takže Božský je zaručeně ten můj nynější, současný… :-)

MatildaMatilda
15.3.2010 v 9:42:13

Jovi, přesně vím, jak je to myšleno:-)
Potkala jsem HO, už je to dávno, takových 17 let, bylo jsem čerstvá dvacítka:-) Lázně Štrbské pleso, už jsem tam byla týden, zrovna přijel čerstvý turnus, ON vešel do dveří a všechny ženy si povzdechly:-)
Další dva týdny jsme strávili spolu a mě pořád buší srdíčko, byl neskutečný. Je to o to horší, že to vůbec nebyl ideální chlap pro život, byl to bohém, ženské měl všude, kde se hnul, byly to “kamarádky“. No, byla jsem jednou z mnoha, ale změnil celý můj pohled na život. Od té doby jsem si víc věřila a šla jsem za svým cílem, další roky se mi celkem dařilo vše, na co jsem sáhla.
A proto si myslím, že to byl můj pan Božský:-) Nikdy nezapomenu, jak se jmenoval, jak vypadal, odkud byl a jak voněla jeho košile:-)

Teď nic proti tomu, co zažívám se svým mužem, jak hluboký cit k němu cítím, neměnila bych za nic na světě. Ale toho se článek vůbec netýká:-)))

Anonym
15.3.2010 v 8:58:27

Zdravím všechny tady a odpovídám. Mě se tohle přihodilo před 4 lety a nikdy na pana Božského nezapomenu.Neumím si ho vymazat z hlavy a budu na něho vzpomínat celý zbytek života.Nikdy mě nepřestane mrzet že se por mě stal pouze panem Božským. Marcelka

zuzina
14.3.2010 v 12:50:49

Ájíku určitě nejsi divná,tohle je totiž ta nejlepší kombinace:-)))

…láska na celý život :-)

Ájík
14.3.2010 v 11:54:01

Holky, já su asi divná, ale můj Pan Božský je můj muž :)
Má své chyby, ale ty má určitě i TEN Pan Božský – a myslím, že z každého Pana Božského se běžným soužitím stane “normální chlap“. Ale je fakt, že můj muž je má první opravdu velká – a doufám poslední – láska.

j.sedmikraskaj.sedmikraska
14.3.2010 v 9:33:21

Pokud jde o mého životního partnera, tak tím je bez pochyby můj manžel. Já také nemám žádného svého pana Božského. A na co vlastně někoho takového mít? Z vlastní zkušenosti můžu prohlásit, že se chci líbit jenom jedinému muži.

Anonym
13.3.2010 v 20:16:46

Jovanko, milovala jsem nádherného muže, po mnoha letech jsme se opět potkali v práci, ty pohledy! To bušící srdce! Nikdy jsem mu nedokázala říct, že ho miluji. Teď už se oženil a má holčičku. Ale až ho v práci zase uvidím, počítám, že bušení zase příjde….ptala jsem se na něj kartářky, byl to můj osudový muž :-( co teď? žejo…pá. L.

berulinka1
13.3.2010 v 20:15:37

tak já žádného pana božského nemám:(..a jak to vypadá,asi mít nebudu,nikdo mě nechce..mám jen svoje božský 3 lásky a to moje děti:)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist