Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Trapas jako ještě nikdy!Trapas jako ještě nikdy!
Piškotka
10.3.2010 v 10:30:53

Holky musím vám sem vysypat, co se mi dneska stalo :o)))) Přivedla jsem “nevědomě“ Sárinku do školky o hodinu dřív, už v 5:40 hod.!!! Hned vysvětlím, jak k tomu došlo, ale směju se ještě teď :o))) Včera večer mi malá shodila na zem mobil, vypadla z něj i baterie, takže jsem musela znovu nastavit datum a čas. Budík jsem už měla nastavený předtím, na 5:38. Jenže po pádu mobilu jsem pak špatně nastavila časové pásmo a ráno jsme vstávaly už ve 4:38!!! Nejhorší je, že mě absolutně nic nevarovalo. Ono se už trochu rozednívalo, nebylo sice tak světlo, ale přesto. Na hodiny jsem koukla, ale člověk více sleduje velkou ručičku, tu malou už míň. No trapas jak hrom, chudák malá, já jí skoro nadávala, že je nemožná, že neumí ráno vstát (ona ale ani jindy nevstává), no a teď: Přijedeme do školky a dole mi jen “bzučák“ otevřel dveře. Došly jsme nahoru a slyším kuchařku: “Evičko, to jsi ty?“ Měla na mysli učitelku. Ani to mi nezapálilo! Odevzdala jsem Sáru kuchařce a jen se ptám: “Copak, jdeme brzo?“ A kuchařka jen tak udiveně: “Ale né, nejdete, to je v pořádku..“ Tak jsem se rozloučila, a až dole v autě si říkám: “Je to normální? Bude sedm a tady nikdo není?“ Podívám se na tachometr, kde jsou i hodiny a v tu ránu jsem věděla, která bije! Okamžitě jsem vylítla znovu do školky a nejméně 5x jsem se kuchařce omlouvala, a vyprávěla jí tu příhodu. Smála se a byla úúúplně v pohodě. Mě to holky netrklo už proto, že tam ráno běžně zastupuje ředitelka po té šesté hodině, když třeba učitelky potřebují přijít později… No ještě teď se stydím a dnes určo skončím dřív a bobka si odvezu už po spinkání. Učitelce se dodatečně omluvím :o)))

Holky, věřím, že tohle se ještě nestalo nikomu, nebyl-li to den, kdy se zrovna měnil čas…. No, mám toho poslední dobou v práci až moc! ;o)))

Stránky: [1] 2 3
karamela
11.3.2010 v 17:44:07

Daruš Ty jsi šiška, to je super:-)))

Piškotka
11.3.2010 v 10:21:42

Holky, tak s učitelkou jsem dnes o tom mluvila, smála se a říkala, že se nic nestalo a je to úplně jedno, že těch 20min do “otvíračky“ by tu určitě s malou kuchařka vždy počkala. Ale mé příhodě se upřímně zasmála :o)

bamiskabamiska
10.3.2010 v 20:51:58

teda tak to jsi mě pobavila i když moc do smíchu ti asi nebylo, ale zase takovou bezva příhodu si budete v rodině připomínat dlouho…hele kdež se nestalo nic horšího tak je to jen zralé na příběh do televize Trapasy, fakt usměvné a máš pravdu tohle se mi nestalo a myslím že nikomu tu

marika81
10.3.2010 v 18:17:36

Piškotko, tak to jsi mě pobavila, jako žádná ironie, ale přišlo mi to hodně humorné………já bych se snad sama sobě smála celý den:))))))
Kup malé kokyno, že byla tak šikovná, že tak brzy vstala a ty si dej třeba mega čokoládu, ať se trochu uvolníš:))))

A stát se to může každému…….akorát, že třeba někde jinde se do školky tak brzy nedostane, to jsi měla štěstí, že tam někdo u vás je:))))

Anonym
10.3.2010 v 16:44:36

Piškotko,
život píše příběhy.Vzpomněla jsem si na taťku,kterému se před mnoha lety stalo něco podobného, i když v tom byl sám.Chodil tenkrát na půl šestou.“Ráno“ se probudil a s hrůzou zjistil, že zaspal,budík ukazoval za skoro pět.To, že si v rozespalosti jaksi spletl velkou ručičku s malou a nebylo ještě ani půl dvanácté, mu došlo mnohem později…
Oblékl se,dokonce došel i do práce a jak říkal, bylo mu divné,že je tam nějak pusto.Automaticky si odpíchl a jaké bylo jeho překvapení,když uviděl čas kolem půlnoci.Chvilku mu trvalo, než mu všechno došlo,otočil se a šel zpátky do postele.Doma ho dorazila ho mamka,která se ho po jeho barvitém líčení zeptala,jak to,že nepoznal, že ještě není vyspaný…
Pozdravuj Sárinku,nemají to s námi někdy ty děti jednoduché!
Džejn

nuninka
10.3.2010 v 16:27:42

Piškotko, bezva, taky jsem se zasmála :-))
Ale chudák Sárinka, takhle brzo jí tahat z postele :-)))

Ájík
10.3.2010 v 16:07:14

Piškotko, to je náhodou hezké :))))
U nás bych se nedobzučela – školka se otvírá před sedmou, my chodíme tak v 7.10 a jsme mezi prvními.
Jste dobré, že jste takhle vstaly, to mně by tedy varovalo minimálně mé tělo :)))

HANINA25
10.3.2010 v 13:49:06

slušně pozdrav a řekni,že se nemohl dočkat jak se k nim těšil:))))
To je potěší:))

slepenina
10.3.2010 v 13:48:33

Z toho si nic nedělej, to můj manžel také šel o hodinu dřív na autobus a hrozně se divil, že nechodí žádní lidé jak do práce tak i na autobus a pak mu to někdo řekl a on se vrátil na půl hodiny zas domů. Je to trapný a určitě se budou asi na Tvůj účet ale s humorem bavit.

Piškotka
10.3.2010 v 13:43:57

Holky za chvilku si pro malou jedu :o))) tak vám pak písnu, co učitelky :o)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist