Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Jak ho přitáhnout zpět....Jak ho přitáhnout zpět....
Anonym
9.3.2010 v 16:49:42

Dobrý den, chci se jen zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti, že mi poradí.. Jsem rozvedená a mám dítě, už rok se scházím s ženatým mužem.. všechno bylo skvělé, byl do mě moc zamilovaný,.. je jasné, že zamilovanost po nějaké době vyprchá.. ale pořád to bylo fajn,.. poslední dobou ale já nějak vyrýpavám a nějaké hádky a rozchody u nás jsou tak 2krát do měsíce… ale teď už se milý ženáč nějak otočil a asi už toho má dost.. já jsem doma a je fakt, že ho pořád hlídám.. a on pracuje… jsem mu asi 24 hodin k dispozici.. a tak přestal vyvolávat, nepiše už ani žádné smsky.. a tak nevím co dál.. chtěla bych ho zpět a nevím co proto mám udělat… bylo nám spolu moc dobře,ale je fakt, že poslední dobou pořád mám nějaký problém, pořád mu vyčítám, že má hodně práce, že byl předtím jiný atd. Poradí mi někdo, co dál abych to zkusila ho získat zpět…Díky za odpovědi Anna.

Stránky: [1] 2
PadméPadmé
9.3.2010 v 18:39:55

Milá Anno, osobně si myslím, že “přitáhnout zpět“ nikoho nelze. Vztah je dobrovolná záležitost. A Tvá volba – ženatý muž – se mi jeví jako nešťastná. Připadá mi to takové “je tvůj, není tvůj“.
Souhlasím s tím, co napsala Hanina: přetrp tu chvíli rozchodu, bolest časem zmizí a když se porozhlédneš jinde, zcela určitě objevíš svobodného, šikovného a jaksi “vhodnějšího“ partnera.
Není nutné být dobrovolně “ta druhá“.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

radka2
9.3.2010 v 18:38:20

takže ještě jednou anno, pokud se cítíš dobře jako ponižovaná dolejzavá ženská, pokračuj. pokud máš nějakou hrdost a rozum, nech bejt.

HANINA25
9.3.2010 v 18:12:46

Nezískáš a jestli ano,nebude to mít dlouhé trvání.
Začla si mít nároky na něj,tlačit ho / ač třeba nevyřkla jsi větu: buď já nebo manželka / z Tvého chování to vycítil.
A jestli Váš vztah je “jen mezi Váma“ bez sladké nevědomosti manželky, věř nebude riskovat a ukáže Ti paty hodně rychle…

Zásadní pravidlo milenek :nikdy nevyčítat,být k dispozici jak on pískne,stále být v pohodě.

Jak tady holky ví,vím co říkám:)
No u nás to bylo trochu o něčem jiném,mě náš 15ti letý vztah vyhovoval / po dvou letech se provalilo manželce,že čekáme spolu prvního potomka,jenže já nechtěla aby se rozváděl a manželce stačilo,že ho má doma a nosí jí peníze zkrácené o alimenty.
Byla jsem mladá a dneska vím,že doslova blbá…Ale v tu dobu děsně hrdá,že to zvládám.
No ukončila jsem to sama.Dost pozdě jsem dostala rozum,dětem jsem vzala šanci,aby měli svého otce od rána do večera jen pro sebe,sobě že není jen starost o děti,práce,ale teď v novém vztahu vidím,že ať nelituju minulého života,přece jsem ho mohla prožít líp.
Dneska už bych to neudělala. A proto Ti radím /ikdyž já nemám co radit,viď/,zkus přetrpět tu chvíly a nekaž si život s chlapem,který za to nestojí…

Danniella
9.3.2010 v 18:12:19

Já se obávám, že jestli to někomu nevadilo rok, bude ho tahat od rodiny za každou cenu. Ale jestli se mu to už omrzelo, stejně ho nezískáš. Dokud to bylo povyražení, dobrý. Ale plnit roli manžela na dvou místech, to nezvládne asi jen tak někdo. Takže si zřejmě už vybral. Aspoň doufám.

Anonym
9.3.2010 v 18:10:26

Dani to je jiný případ to ti je schvalováno a at ti to vydrží:-)))7

j.sedmikraskaj.sedmikraska
9.3.2010 v 18:04:14

Nech ho bejt. Jak můžeš chodit se ženatým chlapem? Existuje nějaká větší sobeckost? Láska neláska, snad je i nějaká etika. Jak by bylo tobě, kdyby ti takhle manžel zanášel? A že momentálně nikoho nemáš, tak to není omluva ani důvod. Nech ho bejt a najdi si někoho, kdo není zadaný.

Danniella
9.3.2010 v 18:02:07

Taky miluju ženaté muže. Hlavně můj manžel, který je ženatý už přes deset let, je v posteli tak dobrý, že nemám ani potřebu zkoušet to s jiným.

Anonym
9.3.2010 v 17:41:25

melounku to snad nemyslíš vážně to je ale krvina

jinak si myslím že to skončilo a asi cesty zpět není, já holt také moc neuznávám vztah s ženatým, co vím od kamarádky také měla vztah s ženatým a tak jak popisuješ, pokud na něj začala klást určité nároky a povinnosti a musí něco jiného než v manželství tak ztratí zájem….

Anonym
9.3.2010 v 17:27:41

Miluji ženaté muže.Ti jsou v posteli nejlepší a jestli ti můžu poradit,tak si s nim pořiď dítě a nebo mu řekni,že jsi těhu.Melounek.

Paťka
9.3.2010 v 17:22:43

Tak se na něj vybodni.
Ženatýho chlapa nepotřebuješ a většinou se stejně vracej k manželkám.Najdi si nezadaného.Tobě by také nebylo příjemné,kdybys byla vdaná a manžel ti zahýbal.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist