Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » otec za všechny penízeotec za všechny peníze
bamiskabamiska
4.2.2010 v 20:31:16

No tak to píšu znovu nezadala jsem název a spadlo mi to…utíkám si k vám postěžovat a vylít si srdíčko….ted jsem dovolala s mamkou a zjistila jsem že mám tátu na h…(omlouvám se) v týdnu jsem s mamkou řešila jak to udělám když mě to chytne a manžel bude v práci dělá daleko a jak to bude s klukama, jestli mě táta odveze bydlej necelejch 20min od nás, myslela jsem, že v téhle důležité situaci mi pomůže, i když jeho normál je jen jeho ego a sám pro sebe, no tak jsem se spletla, protože prý má strach abych mu nerodila v autě, tak nepoveze….no brácha by měl být doma tak počítá s tím že mě poveze když bude třeba a bude doma, no v nejhorším případě se dovezu sama je to 20min tak to snad zvládnu…táta mě opět zklamal, divím se že jsem zase věřila, že mu někdy půjde o někoho jiného než o sebe, nejvíc mi ublížil když mě řekl v době rozvodu, že k nim nemůžu tam bych se prý s klukama nesložila, mají rodinný domek, no ztratil by své pohodlí:-( jinak takových zklamání je víc, ale tohle tak největší, nechci se víc rozepisovat to by bylo na román….jen si tak říkám, že až jednou bude potřebovat pomoc on tak já také asi zrovna nebudu moc….manža co mi je tak jsem prohodila že kdybych chcípala tak mě nech být abych mu nezamazala auto nebo neexla v autě …ještě že mám tak bezvadného chlapa vedle sebe obejmul mě a řekla at se na něj vyprdnu, že takovej byla bude a že si na to mám už konečně zvyknout, a že mám jeho a kluky….tak se mi ulevilo omlouvám se za román, to jen kvůli tomu, že všude je něco a člověk s tím nic neudělá i když chce

Stránky: [1] 2
Horempádem
6.2.2010 v 18:41:26

Bamisko, až teď jsem se k tomu prokousla. Holka, v tomhle to s ním nemáš jednoduché, tím myslím otce. Zrovna košer tah to tedy od něj neby, ale jak píšeš, není to poprvé, co se k tobe takto zachoval. Takže tvůj manžel pravdu dí, vyprdni se na něj, záložní řešení jsou, tak to zvládnete. Hlavně prosim tě nejezdi sama. To raděj čapni nějakého souseda za flígr :-)

Já v tomhle mám bezva tchána. Můj táta by mě taky v zimě nikam neodvezl, protože nekupuje zimní obutí na auto. Elinku jsem sice čekala v létě, ale taky jsem raději zavolala tchána, je to chladnější povaha a ten mě odvezl :-)

Takže ať vše dobře dopadne.

bamiskabamiska
6.2.2010 v 17:01:13

děkuji za vaši podporu a slova utěchy ani nevíte jak moc to pro mě znamená a jak mi pomáháte, ještě že vás mám

Corina
6.2.2010 v 15:46:08

Ahojky moje milá bamisko, píšeš o svém manželovi moc krásně a jsem ráda, že se o něj můžeš opřít a vše mu říct. Buď ráda za to, já vím, že se těžko zvyká, když vlastní rodič se tak hnusně chová ke svému dítěti, nedávno jsem měla možnost poznat něco podobného.
Je smutné, když ve chvilce, kdy půjde na svět jeho vnouček, děda odmítá pomoc, byť se jedná o vlastního vnoučka. Nebuď smutná, jo?
Víš, že já při prvním porodu jela doporodnice trolejbusem? A tiše jsem trpěla každý stah :-) Sanitkou jsem nikdy nejela. Tak se netrap ;-)

JovankaJovanka
5.2.2010 v 15:01:49

Bamisko, sluníčko, to je mi moc líto….
Ta sanitka není špatný nápad. V nejhorším soused, kamarád, taxi?
Jednou jsem jela do porodnice půjčeným autem od souseda a cestou se nám pokazilo, takže to bylo takové neobvyklé, ale dojela jsem nakonec sanitkou a muž tramvají.
Neboj, nějak to dopadne. Jen tak Tě nikdo nenechá!

nuninka
5.2.2010 v 10:05:56

Bamisko, hlavně si to moc neber. Teď musíš myslet na miminko a na sebe.
Je to moc smutné. Na koho jiného, než na rodinu se má člověk spolehnout? Ale máš bezvadného chlapa a děti, toho se drž :-)))

TaHadTaHad
5.2.2010 v 9:23:52

Bamisko, vehnalo mi to slzy do očí, vím jak to bolí, o to víc si můžeš vážit toho, že máš prima chlapa. Ono se dobře říká – vykašli se na něj, ale táta je jen jeden, ať je jakýkoliv. Věřím, že až tě bude potřebovat, ty nedokážeš říct ne. Nebuď smutná… Sama nejezdi. Držím palce, ať to zvládneš tak, aby tě mohl odvézt tvůj manža.

zuzina
5.2.2010 v 8:55:53

ahoj Bamisko:-)nebuď smutná,i když věřím,že tě to trápí,tak to hoď za hlavu..máš skvělého manžela ,vždycky když o něm píšeš,tak to pohladí tak se netrap.I když tvoje starosti naprosto chápu,řešila jsem tenkrát skoro to samé:-))uvidíš,že vše nakonec může být úplně jinak,až se miminko rozhodne:-))
Jinak k té sanitce,u nás jsem měla číslo na sanitku napsané v průkazce,ale jinak se volá normálně rychlá.ale pozor,zavezou tě do spádové porodnice.Pokud sis vybrala jinou(třeba jiný okres)tak tě zavezou tam,kde je to nejblíže.Aspoň tak mi to bylo řečené,takže já musela autem:-))
Držím palečky,už se ti to krátí:-))

…láska na celý život :-)

bamiskabamiska
5.2.2010 v 8:46:49

Zavo asi né, on je divnej patron, stále jsem se snažila aby to bylo jiné, ale nic nepomáhalo…..jsou tu ve městě na nákupu a nestaví se, jsme nemocní a nezajímá ho to,bývalého manžela nemohl ani cítit, jen proto že jsem se v 18 vdala, přitom jsme sami bez pomoci postavili barák a nikdy neřekl ani slovo pochvaly, nikdy mi s ničím nepomohl,na výlety jezdí se známejma vnoučata neveme:-( ani jako dítě si nevybavuju, že by jsme si hráli….přitom před ostatníma to by jsi viděla jak se předvádí, to je na nás milej, pro druhé by se rozdal,…..současného manžela nemůžu říct že by nemohl ani cítit, ale rád ho asi také nemá, ale možná i v té zabedněné hlavě vidí jak se o nás stará a o dva kluky které nejsou jeho, ale to je asi tak vše….sice si po každém zklamání říkám prd na to, ale jako spoustu ostatních se snažím aby to bylo normální a spíš budu asi muset začít to házet za hlavu aby mě to netrápilo…no jenže občas se to nakupí

ZavaZava
5.2.2010 v 8:15:07

Bamisko, mohlo to být taky tak, že věděl, že si to můžeš zařídit jinak. Kdyby ne, určitě by tě odvezl. Nesmutni.

Mé tvoření najdete na www.fler.cz/emart.

marika81
4.2.2010 v 23:07:07

Tak já jsem dostala na sanitku papír od gynekologa, vystavil mi ho a vložil do těhotenské průkazky, takže nevím, asi záleží na doktorovi, stejně mě pokaždé vezl manžel:))))

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist