Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » Ucho a WCUcho a WC
wolfikwolfik
4.2.2010 v 13:32:57

Tak jsme se projeli na ušní. Ten náš mrňous (3 roky a 3 měsíce) odloupl z autíčka nálepku a strčil si ji do ucha! Samozřejmě nám nešla vyndat. Naštěstí si s tím na ORL poradili :-)
A tohle nebyla naše první příhoda. Asi před měsícem jsem vylila záchod čističem. On potřeboval čůrat, a protože to ještě nebylo vyčištěné a spláchnuté, šel s ním na záchod manžel. Prcek se vyčůral a řekl tátovi, ať už jde, že to už zvládne sám. Naštěstí manželovi včas svitlo, že to není jen tak, že ho posílá pryč, tak se za ním hodnem na záchod vrátil. No a co malej neudělal? Prstem projel mísu, na prstu měl tu dezinfekci a už už to chtěl strčit do pusy!
Fakt, dětské nápady neznají mezí…

Stránky: [1]
HANINA25
4.2.2010 v 17:42:10

No radost s dětičkama:)
Ale jsou malé a vynalézavé.Však jsme nebyly jiný:)
A to si představte,žák sedmé třídy se nudil při hodině a jak se nudil gumu obyč na gumování uždiboval a do ucha dával a parádně se bavil,že to mohl vydloubávat z ucha ven.No a najednou to nešlo.Takže učitelka zaregistrovala šum okolo lavice a poslala žáčka na polikliniku na ušní.Tam sestra vzala šíleně velkou stříkačku,misku a pan doktor ouško vypláchl a pěkně vynadal.
Ano,ten žáček jsem byla já.Takže co chtít po mrňatech,že:)))))

Hlavně,že to dobře dopadlo.

bamiskabamiska
4.2.2010 v 17:33:36

no tak jseem to četla se zatajeným dechem uff ještě že se nic nestalo ach jo to maj nápady co mě to zase čeká už jsem na to zapomněla

PeťkaPeťka
4.2.2010 v 17:03:02

Wolfíku, to máš pravdu. Člověk musí být na pozoru pořád.

Moje malá si zase strčila korálek do nosu. Netuším, co jí to napadlo. Samozřejmě ven nešel ani náhodou. Byl víkend, takže na pohotovost. Za vyndání korálku jsme zaplatili 90,-Kč, ale to je to nejmenší. :-)

slepenina
4.2.2010 v 15:03:08

Moje dcera už chodila do školky a strčila si do ucha voskovku a ulomila a také to nešlo ven a pan doktor pomohl, dítka jsou nenechavci a vše zkoušejí a od té doby holt ví, že to nemá dělat a už se to neopakovalo. O určitých věcech pro žena ani nemluvím, pořád si to dávala mezi nohy a také brala jiné věci a strkala do konečníku, musela jsem ji dva měsíce hlídat než ji to přešlo.

marika81
4.2.2010 v 14:42:46

Tak tyhle nápady zatím neznám, ale je možné, že to bude taky malý praktivovat, malá je už velká, aby to dělala……..malý mi zase všechny své otvory prozkoumával prstem, takže uši ve vnitř samý strup, jak v nich rýpal a do nosu taky rýpal, ale že by tam něco zkoušeli dávat???

Je dobře, že to dobře dopadlo, malý bude asi hodně velký všetečka a průzkumník…….takže přeji pevné nervy při jeho dětských aktivitách:)))

LienLien
4.2.2010 v 14:26:45

Malá taky ráda hrabe do záchoda, já už to raději ani nenechávám působit, prostě naliju, vydrbu, spláchnu, pro jistotu, on člověk nikdy neví. A hlavně že vám ucho i tohle dobře dopadlo.

MatušenkaMatušenka
4.2.2010 v 13:58:06

Úplně mi zatrnulo přitom záchodu.No to jste měli štěstí.Ještě že to manželovy nedalo a zůstal tam s ním.To fakt člověk nechápe kde se to v nich bere.Hlavně že obě příhody dopadli dobře.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist