Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » kalhotkykalhotky
LienLien
23.1.2010 v 13:59:49

Mám takový dotaz. Doufám, že se mi nebudete smát, ale já nevím, co bude malá nosit na sobě, až nebude potřebovat pleny. Vím, že existují tréninkové kalhotky, a potom jsem si myslela, že bude nosit “normální“ spodní kalhotky, ale teď jsem koukala, všude jsou nějak veliké, buď píšou od 3 let, nebo číslo např. 110, což mi taky přijde obrovské, když má tak max. 90. Plavečky má 90 a jsou jí dost volné, tak co jí tedy budu dávat, jestli tak malé kalhotky nedělají?

Stránky: [1] 2
LienLien
28.1.2010 v 13:32:20

Lžíčenko, tak to je fajn, mě taky občas proteče až na bodýčko, ale i tak je to lepší než haldy plen.

Lžičenka
28.1.2010 v 12:25:23

Ahoj Lien
tak jsem to vyzkoušela a dobrý, jen jednou jsem dala vkládačku víc na zadeček a proteklo mi to na bodýčko,kluci jsou na tohle asi zrádnější. Tak si to hlídám. Ale jinak to ve svrchňáčkách nějak zvláště neklouže. Hovínka už máme naštěstí tuhý,takže tohle je taky dobrý. Díky za dobrý tip. Budu ho šířit :-)

Lžičenka
26.1.2010 v 9:58:59

Lien díky za odpověď, vyzkouším to, i když v polyestrekach to bude asi klouzat, nám zas nesedly vlňáčky. Ale doporučím to kamarádce, která je používá…

Lžičenka
26.1.2010 v 9:57:51

Lien dík za odpověď. My máme svrchňáčky polyesterky(neboť nás dřely vlňáčky), tam by vkládačka asi klouzala. Ale zkusím to vyzkoušet a doporučit kamarádce, ta vlňáčky používá.

LienLien
25.1.2010 v 20:20:49

Lžíčenko, určitě se to stává, že se pročůrá až do kalhotek, to je právě kouzlo vlny, že to nevadí, jen se musí nechat hoooodně vyschnout, takže mám čtvery tzn., že má jedny každý čtvrtý den a tři dny schnou. Po vyprání týden. Dělám to tak od narození, 6 neděl jsem používala celé pleny i s vkládacíma, ale malá byla od nich odřená, tam, kde jsou gumičky okolo nožiček a pasu, takže jsem asi na tři týdny přesedlala na jednorázovky, které také nesedly no a od té doby to dělám takto. Jen hovínko jsme dělaly vždy do umyvadla a potom na nočník, nehoda občas byla a vlňáčky dopadly moc špatně :-)))). Tedy než začala normálně jíst, tu tvrdou šištičku vyklepnu a je to, ale hovínko po kojení bylo po celých kalhotkách. Naštěstí se stalo ojediněle a na cesty samozřejmě používám jednorázovky dosud.

Matildo, já už vím, jak to vypadá, taky jsem se nemohla vynadívat, když jsem jí poprvé oblékla do plavek.

MatildaMatilda
25.1.2010 v 16:41:23

Ahojky Lien, počkej, až ji poprvé uvidíš v těch prďáckých kalhotkách, pukneš smíchy:-)
Malý lítá ve slipečkách už dva měsíce, jsou to takové pidislipečky, ale jak s nimi běhá polonahý po baráku, taková nahatá žížalka, vypadá opravdu legračně:-)))

Lžičenka
25.1.2010 v 10:03:28

Lien,to mě zaujalo,jen vložka a svrchňáčky. Nestává se ti, že by se malá pročůrala až do svrchňáčků. A jak dlouho to tak používáš, od mala nebo až třeba od jednoho roku? Zkusila bych to doma. Jinak pratelné trénikové kalhotky jsem využila asi měsíc v březnu, protože malý začal chodit na nočník doma tou dobou, ale venku se občas stala nehoda. Tak aby nebyl celý mokrý a neprochladl mi… Pak už bylo docela teplo a i malý už to lépe zvládal. Měla jsem štěstí a sehnala jsem trén. kalhotky v sekáči za 50,- Možná by se dala dávat jistící vložka do těch obyčejných dívčích kalhotek, ale teď si nejsem jistá jestli by nebyla na ty kalhotky moc velká, to mě jen tak teď napadlo.

PeťkaPeťka
24.1.2010 v 21:05:23

Lien, to mi vůbec nedošlo, že samozřejmě, kdo nepoužívá jednorázovky, má další možnosti.

LienLien
24.1.2010 v 20:44:24

Jé, on sem taky někdo koukl, holky děkuju. No já to chystám spíš až tak na teplo, ale přeci jen, ať jsem připravená. Peťko ty tréninkkové jsou i normálně pratelné, ne jen jednorázové /drahé/, ale asi je též vynecháme. Navíc já u malé používám celou dobu jen jednu vkládačku a vlněné pletenáčky, takže ona je vlastně celou dobu v takových “tréninkových“, protože to je jako vložka a teplé kalhotky, takže dvojí čůrání by určitě nepobrala.

marika81
23.1.2010 v 16:21:47

Lien, určitě seženeš malé kalhotky pro malou……..to už z ní bude velká holka:)))))
Jak já ti závidím, malý mi o nočník nezavadí ani pohledem:))))

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist