Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » bez prácebez práce
berulinka1
20.1.2010 v 20:28:37

ahoj holky..pokud máte některá stejný problém nebo nějakou zkušenost,písněte:)..není to žádná novinka,že hodně maminek po ukončení RD dostane výpověď..to je i můj případ..já dostala výpověď,ale hned tam vzali novou sílu,jelikož kolegyně je na rizikovce..bydlím v kraji,kde je hodně vysoká nezaměstnanost..vzhledem k tomu,že jsem na děti sama,potřebuji práci jen na ranní..nemám bohužel nikoho,kdo by se staral o děti..jenže:u nás práce na ranní prostě není..pokud nemáte známé,tak se nečapete..a na směny jít nemůžu,nelze,abych nechala doma samotné 3 leté dítě..a peníze na hlídání nemám..už tak žijeme od výplaty k výplatě-tedy teď odstupnému..když se zaregistruju na ÚP,dobře,půl roku budu dostávat odstupné..ale co potom??..budeme se chodit pást??..vyučila jsem se v 17,5 letech,od té doby jsem krom MD stále pracovala(dnes je mi 40)..a pokud bych sehnala práci na ranní,hrábla bych po ní všema 20..vůbec nevím,co si počít za půl roku až mi skončí podpora..máte některá nějakou zkušenost??..písněte,budu ráda:)..díky:)

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »
Anonym
24.3.2010 v 0:15:36

Ahoj holky, taky jsem-stejně jako vy-hledala práci. V červnu mi končí druhá mateřská, chceme ještě třetí, ale kvůli zdravotním problémům jsme zatím nemohli. Teď se snažíme,snad to vyjde a bude zase pohoda. No ale i tak budu muset do práce-mám závazek do srpna. Vůbec si nehcci představovat, jak budu denně dojíždět 50km a jak to bude se školkou a tak.
No tak jsem hledala práci na doma-abych měla jistotu, že jednou nebudu švorc a budu moct trávit normální dny s dětma. Narazila jsem na super práci přes internet-pracuji jen večer a moje první provize byly 1964,- a to je jen začátek. A navíc jsme teď díky našim produktům zdraví jako nikdy předtím:)

Corina
28.2.2010 v 13:48:11

Zběžně jsem prolétla tuto diskuzi, nějaká paní píše o práci z domova, což o to, nebylo by to špatné, ale už tady jednou byl podobný dotaz od nějakého muže….být pořád na telefonu nebo u pc, taky není možné. Navíc by mi chyběl kontakt s lidmi.
Možná jen dočasné řešení…

Veronika t.
24.2.2010 v 15:47:08

Jinač už jsem to poslala tak uvidíme zda jim to bude stačit či ne.Spíš záleží kdo to tam přečte první. :-)

Jinač bych správně asi taky neměla být na pracáku,jelikož když mi najdou praci tak mam spravně nastoupit,ale uřednice ví že nemám hlídání a že je tu problém se v puli roka dostat do školky tak mě nechaji ladem . Jinač už mi drží místo v pekárně tak je to fajn.Na rozjezd dobré hlavně kvuli pracovní době.

Veronika t.
24.2.2010 v 15:41:29

jj stačí ta kartička jen při osobní navštěvě.

Veronika t.
24.2.2010 v 15:38:57

Berulinko,sociálka mi nic neposlala,musela jsem si pro to jit sama.A paní na sociálce řikala že mi to příjde ale tak za měsíc a déle a to už je pozdě.A na pracáku si to potvrzení nechali.

janna2
24.2.2010 v 15:31:10

jééé Veru,vážně stačí ta kartička jenom.já tam byla teda osobně.já k tomu ještě hlásila jinou adresu,meli ještě 6 let starou k rodičům.jen ta karta,nic jiného.to víš jsou to pitomci.

berulinka1
24.2.2010 v 14:43:54

Veru a tobě socilka neposlala potvrzení o ukončení rodičáku??..mě to přišlo během týdne,co mi RD skončil..já vypisovala na pojišťovně jen ten změnový list-zatím na pracáku nejsem,protože máme zakázanou školku,takže netuším,co jinýho pojišťovna vyžaduje..ale taky jsem se kolikrát přesvědčila,že každá úřednice chce něco jinýho,takže člověk nikdy neví,co všechno je třeba..držim pěsti:)

Veronika t.
24.2.2010 v 13:36:46

Tak jsem si tam zavolala primo na pobocku prahy a tam mi vyrazila dech.Ze potrebuje potvrzeni z socialky ze mam ukoncenou materskou,papir z pracaku ze jsem k nim nastoupila,zapoctak a vypoved z prace.tak jsem si sedla a premyslela zda to je normalni kdyz vy jste psaly ze staci jen karticka tak jsem si jeste radsi zavolala na infolinku a tam mi rekla ze ofocenou karticku z pracaku a pak poslat formular o zmene udaju kdyz to budu posilat emailem. Nevim co to po me chtela ta prvni ale druha z infolinky se divila co mi to rekli a rikala ze je to divne a at poslu jen to co rekla ona.

berulinka1
24.2.2010 v 11:56:00

Verčo,bylo by nejlepší se zeptat přímo mailem pojišťovny..co máš a jak udělat..jsou tam ochotní,taky jim vždy píšu,pokud potřebuju info:)

Veronika t.
24.2.2010 v 10:36:51

Děkuji za rady,a kdyz se to posíla emailem tak potřebujete jěště něco jiného?Já do prahy nepojedu kvuli tomu.Syn mhd nema rád vždy tam hodí šavly i když máme kinedryl nebo autička prášky.

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist