Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Na VD o VD » nové zpracování stránek VDnové zpracování stránek VD
Anonym
19.1.2010 v 11:58:56

Zdravím vás všechny v novém roce. Teprve dneska jsem se dostala k počítači a hned upaluji na VD a jaký je můj údiv-nové uspořádání. Jsem z něho ale tak nějak zmatená, špatně se v něm orientuji, radši bych ty původní.
A tak se ptám-vám vyhovují? Jsem sama, kdo by chtěl ty staré?
Qinty

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »
PadméPadmé
8.2.2010 v 21:18:44

Ještě jeden příklad:
když si kliknu na “přítomní“, zobrazí se mi bílé řádky, oranžové řádky, tmavě modrá písmenka – mé estetické cítění dává za 1 – hodí se to k sobě – barevně to ladí.
:-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PadméPadmé
8.2.2010 v 21:10:13

Petro, asi jsme psaly obě současně, teď jsem si přečetla vysvětlení a “technické“ omezení. Já bych asi vyhodila tu růžovou a nechala tam tu oranžovou. Nevím… Celé VD je laděné do oranžova …

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PadméPadmé
8.2.2010 v 21:05:40

Petro, nevím, jestli jsem se vyjádřila dobře, možná jsem to formulovala nešikovně nebo nepřesně. Spojení barev mi nesedí. Růžový podklad a oranžová písmenka.
Pokud je světle oranžový podklad a na něm oranžová písmenka, je to hezké. Mám na mysli – ladění barev (co k sobě navzájem pasuje a co naopak ne). Tož tak to vnímám já.
Uvidíme, co napíšou děvčata.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PetraPetra
8.2.2010 v 21:02:36

Padmé, problém je v tom, že v současném stavu můžu změnit barvu odkazů (názvů diskuzí), ale vždycky všude, tj. na bílém, oranžovaém, šedém i růžovém pozadí bude vždycky stejná barva, jakou jsou odkazy taky v článcích a jinde. To jsem trošku upravila tak, že je to laděné víc do červena, tedy i výraznější. Pak můžu měnit extra zvlášť ty podkladové barvy. Jenže jiná než růžová mi pro ty radostné barvy nepřijde OK, ještě jsem zvažovala zelenou, ale nevím… tam by se hodně špatně trefoval odstín, aby na některých monitorech netrhal oči. Proto jsem tu “odkazovou“ oranžovou trošku víc hodila do červena a zdá se mi, že se s růžovou tolik netluče. Nic víc s tím nejspíš nevymyslím… :-(

…neustrnout ;-)

PeťkaPeťka
8.2.2010 v 21:02:14

Tak nyní je to podbarvení témat naprosto nerozlišitelné, šedá mi utekla kamsi do bílé.

Já se už lekla, že tam někdo má ve výpisu témat různobarevné nadpisy. Pokud jde jen o podbarvení, nyní mi to přijde horší, než původně.

PadméPadmé
8.2.2010 v 20:57:49

Petro, ještě dodatek: omlouvat se není potřeba.

Toho “vyhledávání“ v původní podobě je škoda, já to používala docela často a byla jsem s tím nadmíru spokojená.

Nu a ostatní bude, tak to je dobrá zpráva, trpělivost růže přináší.:-) To bude “pugét“.;-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PadméPadmé
8.2.2010 v 20:55:25

Petro, já to registruju, i když před chvílí jsem si říkala, že už mám asi “mhu“ nebo unavená očka, že už z té oranžové blbnu.:-)))))
Výraz “vyblité“ bych asi nahradila výrazem “nevýrazné“.;-)
Já nevím, co jsi zamýšlela za změnu, ale já tu mám před sebou přesně tu kombinaci (růžová vs oranžová), která mi tááák nesedí.;-)
Ostatní dle mého názoru dobré – šedá v pohodě, oranžová s bílou také pěkná.:-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PetraPetra
8.2.2010 v 20:45:30

Peťko, Padmé měla na mysli to podbarvení názvů témat ve výpisu všech diskuzí v diskutárně. Jinak barva textu není černá, ale na celém VD je tmavě modrá. Pravda, je to dost tmavá modrá, ale fakt ne černá :-) Ale zase bude záležet na nastavení monitoru, jak se to zrovna tobě zobrazí, věřím, že ji vidíš jako černou :-)

Padmé, omlouvám se za neúplnou odpověď, holky mě odvolaly, tak jsem to radši odeslala. Pak už jsem stíhala jen nakukovat, ale na psaní to nebylo.
Vyhledávání zatím funguje jen v článcích, vyhledávání podle autorů v té původní podobě nebude, ale pod profilem jednotlivých uživatelů bude možné vidět jejich články a možná i poslední příspěvky v diskuzích apod.
Vypsat vše – tahle úprava souvisí i s tím nešťastným nepovedeným řazením komentářů a diskuzních příspěvků, které je momentálně dost zmatené (u článků od nejnovějších, jinde chronologicky). Obojí by mělo být upraveno najednou, já doufám, že to nebude trvat moc dlouho.

K barvám v diskutárně – vypátrala jsem, kde jsou nastavené (chvílema je to jako detektivka :-)) a trošku jsem si s nima pohrála, aby ten kontrast mezi názvem a podbarvením byl výraznější. Jen si nejsem jistá, jestli to teď nebude vypadat trochu “vyblitě“ (omlouvám se za výraz, ale tohle je nejvýstižnější). Co myslíte?

…neustrnout ;-)

PadméPadmé
8.2.2010 v 20:16:28

Peťko, já jsem jen experimentovala, zkoušela jsem si různá okýnka s různými barvami a do toho vkládat různou barvu textu. To bylo “jen tak“. :-) Co by se líbilo mně.:-)
V nové diskutárně mi to nějak barevně “nesedí“, ta růžová s tou oranžovou dohromady, tak jsem to zkoušela jinak, růžová s červenou jde dobře dohromady – na pohled, na čtení. Ale ber to, prosím tě, jen jako “hokus pokus“ ala Padmé.:-))))

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PeťkaPeťka
8.2.2010 v 19:55:44

PadméPetro…Můžete mi vysvětlit o jakém barevném rozlišení v diskutárně zde mluvíte?
Kde je jiná barva písma? Když kliknu třeba na TamTam, pak je podklad barevný, dle toho, zda jde o smutnou či radostnou zprávu. To ještě chápu. Ale kde je to barevné písmo???
Nadpisy jsou oranžové, text po rozkliknutí nějaké diskuze je černý. Mění se jen podklad, ale písmo je stále černé.
Já jsem opravdu na hlavu nespadla, ale teď si připadám jak pako. :-(

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist