Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Na VD o VD » Uáááááá, kde to jsem? Kde to najdu?Uáááááá, kde to jsem? Kde to najdu?
PetraPetra
18.1.2010 v 9:23:58

Tak jestli jste si takhle povzdechli, nebo dokonce vykřikli po otevření těchto stránek, vězte, že jste na VD – tedy na stránkách magazínu VašeDěti.cz, který je však nejen o dětech a je určiný především rodičům, i když zde samozřejmě rádi uvítáme i ostatní návštěvníky:-)

Ať už nás znáte z dřívějška a teď se nestačíte divit, co všechno je jinak (věřte, že v tuto chvíli toho zase až tak moc není, mohla to být větší darda), nebo jste tu poprvé a pokud nemůžete najít to, co hledáte a tušíte, že by to tu někde mělo být, tak neváhejte a pište sem, budu se snažit poradit, vysvětlit nebo s vámi najít. Samozřejmě uvítám, když se k vysvětlování přidají i ostatní…

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »
PetraPetra
22.1.2010 v 15:37:42

Holky, místo univerzální poradny máte celou diskutárnu :-) Doporučuju kategorii “Proberte to s ostatními“ a pak vybrat odpovídající podkategorii. Jestli vás nenapadne nic vhodného, tak to šupněte pod “Všehochuť“.

Pokud se chcete zeptat na nějaké výrobky nebo služby, můžete využít kategorii “Tipy a zkušenosti“. :-))

…neustrnout ;-)

Corina
22.1.2010 v 13:47:03

:-( někde jsem tu četla od Petry, že tu univerzální poradna je :-(
Navíc nevidím na text, na který odpovídám achjó

LienLien
22.1.2010 v 13:27:58

jo, ta tam není, to je pravda, taky mi chybí, byla dobrá, když si právě člověk nebyl jistý jako poradnu zvolit.

Corina
22.1.2010 v 13:19:02

Lien, děkuju moc, já už jsem v poradnách bloudila, ale když chci dát dotaz a mám zvolit poradnu, nevím, do které poradny dotaz vložit, není tam univerzální. Tak nevím :-(

LienLien
22.1.2010 v 13:06:47

Corino, to by asi bylo lepší do poradny. Normálně si jí rozkklikneš z horní lišty nebo zleva v sekci zapojte se, to je stejně jako na starých VD. a potom hned tam máš volbu nový dotaz, nebo naposledy zodppovězeno, tak dáš nový dotaz a můžeš psát. Držím palce.

Corina
22.1.2010 v 12:42:55

Dobrý den všem, mám dotaz, ale nevím, kam ho zařadit. Můžete mi prosím někdo poradit, kde bych našla na netu pohádky Kamarád Timmy, nebo Ovečka Shaun? Třeba levnější DVD, nebo i online. Děkuju.

MatušenkaMatušenka
21.1.2010 v 13:27:45

Tak jsem tu několik dní nebyla a upřímě jsem docela zkalmaná.Nemám ráda změny a tohle je moc velká změna.Upřímě nemám čas znova všecko hledat.Snad si časem zvyknu.Promiňte ,ale moc se mi to nelibí.

PetraPetra
21.1.2010 v 10:52:16

A další potěšující zpráva – zase mi to nedalo a místo vyřizování pošty jsem se pustila do opravování na vlastní pěst :-)) na rozsáhlejší opravy se už fakt netroufám (třeba to řazení komentářů a stránkování), ale podařilo se mi upravit řazení naposledy zodpovězených dotazů v poradnách.
A ještě včera večer jsem odhalila chybku u výpisu porodnic, takže i tam se už prostránkujete až na konec a nekončíme Mladou Boleslaví :-)

…neustrnout ;-)

PetraPetra
20.1.2010 v 22:07:49

Snad dobrá zpráva – v poradnách už by mělo fungovat označení zodpovězených dotazů správně. Jestli narazíte na nesrovnalosti, tak pište.

…neustrnout ;-)

Mošt
20.1.2010 v 21:18:02

Ahoj, tak jsem zjistila, že se dá trvale přihlásit taky tak, že nepíšu jméno hned do těh obdelníčků ale kliknu na přihlásit a pak se mi objeví nová přihlašovací strana a tam už se dá zaškrtnout pamatovat si mě. no konečně:-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist