Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Práce, finance, právo » dotaz



dotaz
Renatka
24.5.2009 v 11:30:58

Dobry den,pani Lenicko chtela bych se zeptat radite i soukrome? nechtela bych aby nekdo kdo muj pribeh zna se to tady docetl(a nejak toho nezneuzil).Dekuji za pochopeni a preji krasny den.

Stránky: [1] 2 3
Horempádem
24.5.2009 v 23:28:50

Holky, do této poradny to nepatří, ale přečetla jsem si co má Jana za problém, a bohužel z vašich písmenek jí fakt nedojde, že po ní chcete, aby se na to neptala, nebo potažmo to nedělala vůbec. Tito lidé, to prostě neumí. Ale to je vcelku jedno Ctiradko promiň.

ctiradkactiradka
24.5.2009 v 21:18:00

Horempádem, já se podivila jenom nad tím, že někdo z někoho tahá soukromé informace emailem.. a to bylo ještě předtím, než Jana napsala, jaká je její diagnóza…tak nevím, proč jsi teĎ kouasavá Ty….

radka2
24.5.2009 v 20:49:50

jano, pokud si uvědomujete, že to není o.k., tak za to asi můžete:-) na druhou stránku, pokud se sama vymlouváte na duševní chorobu, víte, že to není v pořádku. opravdu to nejde napsat jinak? třeba: jsem dívka s asp.s., a mám nutkání vědět vaše intimní problémy, i když vám nemůžu pomoci. jinak to opravdu vyhlíží dost divně…

Anonym
24.5.2009 v 20:20:42

vhodné to není, já za své chování nemůžu
Jana

radka2
24.5.2009 v 18:53:12

jani, ještě bych vás chtěla poprosit, zamyslete se nad tím, jestli je opravdu vhodné „vytahovat“ intimní problémy z ostatních. opravdu to nepůsobí dobře.

Anonym
24.5.2009 v 18:36:19

radka2: děkuju, snad to studium dokončím – nejtěžší je matika, ale ta je naštěstí jen v prvním ročníku
Jana

radka2
24.5.2009 v 18:35:19

on prostě už jen z toho důvodu, že má určeno výživné, nemá právo na slevu. naopak se dopustí trestného činu krácení daně, až sleva přesáhne 500.

radka2
24.5.2009 v 18:34:14

renatko, znovu. pokud si rodiče nemůžou uplatnit dítě (a to expřítel nemůže, neb nežije s vámi ve společné domácnosti a ty vzhledem k md taky ne), může si slevu/bonus uplatnit prarodič. §35ba zákona 586/1992. on ti výživné MUSÍ platit bez ohledu na to, jestli má odpočet na dítě.

Renatka
24.5.2009 v 18:20:00

Mamka-duchod,otec pry plati stabilne dane a ty uz se nedaji snizit.Nevim jestli by to slo dat na nektereho z nich…Soud vypocital vyzivne na 2000kc jenze to je pro neho moc,takze chce ulevu na danich aby mi tech 890 (jak to mysim vychazi) mohl dat k tomu vyzivnymu,takze ze sveho da asi 1100 zbytek doplati s tech dani…a ne ze by mi dal 2890.

radka2
24.5.2009 v 15:28:27

horempádem – na ctiradčiné reakci nevidím nic špatného. mě i u asp.s. přijde taky divné, chtít znát intimní informace, když neumí pomoci.

Stránky: [1] 2 3



Co nového na VD?

  • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
  • Nové diskuze za posledních 7 dní
  • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
  • KLUBko - uživatelský účet



    Zaregistrovat se
    Zapomněl/a jsem heslo

    Přečtěte si nové komentáře

    Nepřehlédněte

    Náš tip

  • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
  • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

  • výchova, děti, rodiče, maminka

    © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist